Росія обіцяє забезпечити електрикою окупований Луганськ


Росія обіцяє забезпечити електрикою окупований Луганськ

Уряд РФ вирішив забезпечити Луганську область безперебійним постачанням електроенергії у зв’язку з тим, що Київ припинив електропостачання самопроголошеної Луганської народної республіки, повідомив у вівторок повноважний представник РФ в контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Борис Гризлов.

“Відповідно до дій влади України урядом РФ було прийнято рішення про забезпечення електропостачання з боку Російської Федерації в рамках гуманітарної підтримки”, — сказав Гризлов.

За словами повпреда, ситуація з відключенням електроенергії в Луганську “стоїть у ряді інших дій, що фактично відторгають окремі райони Донбасу від України”.

Раніше повідомлялося, що ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” (ЛЕО) з 25 квітня згідно з рішенням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ДП “Енергоринок” припинило постачання електроенергії в неконтрольовану Києвом частину Луганської області.

Як повідомлялося, ЛЕО неодноразово зверталося до уряду України з проханням прийняти рішення про обмеження або припинення подачі електроенергії на неконтрольовану територію через відсутність її оплати. Обсяг боргів перед ЛЕО вже склав 6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua