0 800 307 555
0 800 307 555

Латвійський суд залишив під конфіскацією 26 мільйонів Іванющенка


Латвійський суд залишив під конфіскацією 26 мільйонів Іванющенка

Латвійський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції щодо спеціальної конфіскації 26 млн доларів, що належать Юрію Іванющенку.

Про це у себе в facebook написав заступник генерального прокурора Євген Єнін.

За його даними, 7 березня латвійський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції щодо спеціальної конфіскації 26 млн доларів США, що належать Іванющенку. Його адвокати не змогли довести законність зазначених коштів. Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

“До речі, українське слідство цього разу перебувало у постійному контакті з латвійськими компетентними структурами і сприяло конфіскації цих грошей в Латвії. Іванющенко остаточно втратив можливість повернути ці гроші, зате Україна має шанси побачити ці гроші, як тільки відповідний вердикт щодо Іванющенка в Україні набуде сили”, – написав Єнін.

Крім того, Енин заперечує інформацію про те, що Україна втратила 5,4 млрд доларів Іванющенко.

“Генпрокуратура буде вдячна всім, хто володіє і готовий поділитися докладною інформацією про міфічних 5,4 млрд доларів Іванющенко в іноземних юрисдикціях, нібито втрачених для нашої держави після недавнього скасування санкцій ЄС”, – написав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua