0 800 307 555
0 800 307 555

У Кабміні підрахували, скільки додаткових інвестицій принесе торгівля з Канадою


У Кабміні підрахували, скільки додаткових інвестицій принесе торгівля з Канадою

Україна після вступу в силу угоди про вільну торгівлю з Канадою зможе нарощувати свій експорт в цю країну на 0,6 млн дол. щорічно, а також в середньостроковій перспективі може розраховувати на додаткові інвестиції в розмірі як мінімум 36 млн дол.

Про це повідомляється на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Перш за все, ми очікуємо щорічного зростання українського експорту до Канади на 0,6 млн дол. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в середньостроковій перспективі збільшиться мінімум на 36 млн дол. (+ 56%). Прогнозується створення нових робочих місць в будівництві, промисловості і торгівлі», – йдеться в повідомленні. Так само в Мінекономрозвитку висловили надію на швидку ратифікацію угоди парламентами обох країн, після чого угода набуде чинності.

Як повідомлялося, нижня палата парламенту Канади 14 лютого, як і планувалося раніше, ратифікувала Угоду про зону вільної торгівлі з Україною, підписану в липні 2016 року, що дозволяє зняти до 98% торгових обмежень і мит у взаємній торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua