0 800 307 555
0 800 307 555

ТЕС України вдвічі знизили споживання антрациту - голова "Укренерго"


ТЕС України вдвічі знизили споживання антрациту - голова "Укренерго"

Теплові електростанції (ТЕС) України з моменту введення надзвичайних заходів в енергосистемі країни скоротили споживання вугілля антрацитної групи вдвічі, повідомив т.в.о. директора НЕК “Укренерго” Всеворлод Ковальчук.

За його словами, без урахування Луганської ТЕС, яка працює в “острівному режимі”, забезпечуючи електроенергією північ області, решта антрацитових блоків ТЕС спрацьовують всього 7-8 тис. тонн вугілля на добу.

“Це дає нам можливість стверджувати, що ми гарантовано зможемо пройти осінньо-зимовий період до кінця опалювального сезону без обмеження споживачів і без відключень, якщо не відбудуться якісь технологічні порушення”, – зазначив В.Ковальчук.

При цьому більшість АЕС України в останній тиждень займає не менше 60% частки в структурі відпуску електроенергії, сказав він.

Раніше В.Ковальчук відзначав, що в рамках введення надзвичайної ситуації в електроенергетичній галузі планується знизити спалювання електростанціями антрациту з 30 тис. тонн до 20 тис. тонн на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua