У Кабміні вирішили стимулювати промисловість України


У Кабміні вирішили стимулювати промисловість України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву, а також членам Національного комітету розвитку промисловості підготувати систему заходів щодо стимулювання виробництва в Україні.

Про це повідомляє прес-служба уряду.
“Потрібна якісна система стимулювання власного виробництва. Такими системними кроками ми однозначно зможемо відновлювати українську економіку”, – заявив Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що передумови до такого відновлення є: за підсумками четвертого кварталу 2016 року зростання ВВП склало 4,7%. На думку Гройсмана, наростити виробництво можна досить швидко – шляхом інвестування в розвиток техніки, в підвищення якості продукції. А це, в свою чергу, сприятиме зростанню зарплат і податкових відрахувань до бюджету.

“Дуже важливо, щоб ми дотримувалися якості виробництва, тому що це дасть можливість, в тому числі, розширювати горизонти експортного потенціалу нашого машинобудування”, – сказав прем’єр, додавши, що локалізація виробництва також повинна бути збережена.

Нагадаємо, як раніше підрахували в Міністерстві фінансів України, за підсумками 2016 року зростання ВВП України склало 1,8%. За даними Мінекономіки, зростання промислового виробництва за підсумками року становить 2,4% – вперше з 2011 р..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «У Кабміні вирішили стимулювати промисловість України» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua