0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрпошта" з 1 березня перетвориться на публічне акціонерне товариство


"Укрпошта" з 1 березня перетвориться на публічне акціонерне товариство

На початку липня 2015 року урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики підтримав рішення провести реорганізацію «Укрпошти».

Процес реорганізації Українського державного підприємства поштового зв’язку (УДППЗ) «Укрпошта» в публічне акціонерне товариство буде завершено 1 березня 2017 року, повідомив на прес-конференції заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Мінінфраструктури схвалило проект фінплану “Укрпошти” на 2017 рік. «Укрпошта» розпочала корпоратизацію влітку, і 1 березня – це менше, ніж через місяць – вже буде діяти Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» з витримкою всіх процедур відповідно до вимог чинного законодавства», – сказав Лавренюк.

 Як повідомлялося, на початку липня 2015 року урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики підтримав рішення провести реорганізацію «Укрпошти». З 1 липня 2016 року вступив на посаду новий директор «Укрпошти» – Ігор Смілянський, призначений урядом на цю посаду в квітні за результатами кадрового конкурсу. Раніше він повідомляв, що корпоратизація держпідприємства буде завершена до серпня 2017 року.

«Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв’язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua