0 800 307 555
0 800 307 555

Google затіяла "генеральне" прибирання в своєму магазині: мільйони додатків будуть видалені - ЗМІ


Google затіяла "генеральне" прибирання в своєму магазині: мільйони додатків будуть видалені - ЗМІ

Google має намір видалити з магазину Google Play всі програми, які не відповідають політиці конфіденційності даних користувача.

Компанія почала масово розсилати листи розробникам, чиї додатки запитують або використовують особисту інформацію користувача.

 Google радить творцям додати в правила попередження про використання конфіденційних даних або заборонити своїм сервісам запитувати доступ до камери, мікрофона або контактів.

 Видання зазначає, що через вимоги Google з магазину зникнуть мільйони додатків. За словами творця гри Hip Hop Ninja! Джека Куні (Jack Cooney), це дозволить очистити сервіс від «сміттєвих» ігор.

Подібні програми зазвичай запитують багато конфіденційної інформації і нерідко є шкідливими. Розробники повинні розібратися з правилами політики конфіденційності в своїх додатках до 15 березня. В іншому випадку продукт буде заблокований і видалений з Play Store.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua