855
В Україні успіх або невдача програми залежить від влади - Лагард
— Казна та Політика
Виконавчий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард назвала Україну прикладом того, де від влади залежить успіх або невдача місії МВФ.
Про це Лагард заявила під час дискусії в аналітичному центрі Atlantic Council.
«Україна – прекрасний приклад… Де через те, що корупція була на дуже високому рівні, ми запропонували владі (і на щастя, вона це підтримала),… що антикорупційні норми, антикорупційні агентства змінять правила проведення державних закупівель, розслідують діяльність компаній, які були гніздом протиправних дій, а також буде проведена правова реформа.
І все це було частиною програми з економічного оздоровлення. Влада погодилася, і ми лише повинні продовжувати рухатися в цьому напрямку», – сказала вона.
Лагард також висловила надію, що місія МВФ в Україні одиного разк буде гідно оцінена як допомога країні стати на ноги.
За матеріалами: Голос Америки
Поділитися новиною
Також за темою
Лютий може бути робочим місяцем щодо змін в законодавстві: Зеленський — про майбутні вибори та референдум
У 2025 році Україна отримала найбільшу фінансову допомогу з початку повномасштабної війни
Найвищий показник за час незалежності: Резерви НБУ перевищили $57 мільярдів
Електронні шлюби, рекрутинг і онлайн-кабінет підприємця: Мінцифри реалізує 9 експериментальних проєктів
ЕКА почало приймати заяви від бізнесу на часткову компенсацію майна, знищеного війною
У Раді зареєстрували законопроєкт про моніторинг державної допомоги
