94% закритих фізосіб-СПД не працювали


94% закритих фізосіб-СПД не працювали

177,8 тис. фізичних осіб-підприємців припинили існування за півтора місяці.

Про це повідомила народний депутат Тетяна Острикова ( “Самопоміч”).

“У грудні 2016 року закрились 143,3 тис., в перші десять днів січня – 34,5 тис., разом – 177,8 тис. фізосіб-підприємців. 94% з них в 2016 році не отримували доходів від підприємницької діяльності, а 95,5% закритих ФОП перебували на загальній системі оподаткування”, – повідомила вона.

Депутат нагадала, що на загальну систему оподаткування підприємці переходили, коли не здійснювали діяльність, тому не хотіли платити єдиний соціальний внесок.

“Тільки 4,5% із закритих за цей період ФОП перебували на спрощеній системі оподаткування – це 8 тис. осіб. Коли пересічні громадяни обговорюють ЄСВ для “сплячих ФОП” і їх закриття через це, то в основному мають на увазі саме ФОП -спрощенців. Як ми бачимо за офіційною статистикою, частина реальних підприємців, які здійснювали діяльність і платили податки до бюджету, але змушені були закритися, невелика. Але загроза закриття діяльності багатьма малими підприємцями є – це положення останнього проекту меморандуму між Україною і МВФ, який зараз узгоджується високими Сторонами”, – підкреслила Тетяна Острикова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua