"Укрзалізниця" придбає у WOG 65 тис. тонн дизпалива


"Укрзалізниця" придбає у WOG 65 тис. тонн дизпалива

Філія “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Укрзалізниця” уклала п’ять контрактів з нафтотрейдером WOG на закупівлю 65 тис. тонн дизельного палива, чого вистачить на 2,5 місяця для стабільних пасажирських і вантажних перевезень.

“Формуємо достатній запас дизпалива, щоб він не вимірювався кількома днями. Сподіваємося, що за цими першими контрактами в новому році відвантаження дизпалива будуть здійснюватися вчасно і безперебійно”, – цитує прес-служба ПАТ голову його правління Войцеха Балчуна.

Так, 5 січня 2017 року були підписані два контракти, кожен з яких передбачає поставку дизельного палива об’ємом по 10 тис. тонн. Вартість закупівлі за першим контрактом становить 19 тис. грн/т (15,8 грн/л), за другим – 19,399 тис. грн/т (16,1 грн/л).

Вчора, 11 січня 2017 року, укладені ще три контракти: “Укрзалізниця” придбає 10 тис. тонн за 18,5 тис. грн/т (15,4 грн/л), 10 тис. тонн за 18,8 тис. грн/т (15,6 грн/л) і 25 тис. тонн за 18,720 тис. грн/т (15,5 грн/л).

Контракт з нафтотрейдером укладений за результатами проведених п’яти тендерів на закупівлю дизельного палива, які були оголошені 2 листопада 2016 року, а в кінці грудня відбулися аукціони. Однак, через внесення змін до Податкового кодексу України, зокрема збільшення ставки акцизу на дизельне пальне, сторони будуть змушені вже найближчим часом переглянути умови укладених договорів і укласти додаткові угоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Укрзалізниця" придбає у WOG 65 тис. тонн дизпалива» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua