Власник JIRA купив сервіс управління проектами Trello за $425 млн


Власник JIRA купив сервіс управління проектами Trello за $425 млн

Компанія Atlassian, власник популярного сервісу з управління бізнесом JIRA, придбала інший популярний сервіс управління проектами Trello. Сума угоди склала $425 млн, як повідомляє TechCrunch.

Більша сума угоди буде виплачена готівкою (близько $360 млн), залишок – обмеженими акціями та опціонами. Очікується, що операція завершиться до кінця першого кварталу 2017 року.

У Trello зараз близько 19 млн користувачів і близько 100 осіб в команді – всі вони приєднаються до команди Atlassian. Однак компанія має намір зберегти окремий сервіс і бренд. Це 18-а угода компанії, і за сумою найбільша.

Про запуск сервісу Trello на TechCrunch Disrupt Battlefield в 2011 році оголосив відомий розробник і автор книг по програмуванню Джоел Спольскі. У 2014 році сервіс був виділений з Fog Creek Software – компанії, заснованої Спольскі – в окремий бізнес. Після цього сервіс підняв близько $10,3 млн від BoxGroup, Index Ventures, Spark Capital і інших фондів.

Нагадаємо, в грудні 2016 року компанія Uber придбала стартап Geometric Intelligence, що спеціалізується на штучному інтелекті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua