0 800 307 555
0 800 307 555

Створення Мінагропродом агро-рекреаційних зон дозволить розвинути зелений туризм в Україні


Створення Мінагропродом агро-рекреаційних зон дозволить розвинути зелений туризм в Україні

Міністерство аграрної політики і продовольства в 2016 році в рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій розпочало роботу зі створення шести аграрних рекреаційних кластерів в шести областях України, які дозволять розвивати зелений туризм в сільській місцевості, повідомила прес-служба міністерства.

Згідно з повідомленням, для створення агро-рекреаційних кластерів міністерством визначено курорти і парки в Миколаївській, Полтавській, Чернігівській, Одеській, Київській та Херсонській областях.

“Реалізація проекту зі створення агро-рекреаційних кластерів дозволить нам створити комплексний туристичний продукт, розширити спектр послуг, забезпечити сільське населення постійними робочими місцями і додатковими заробітками”, – цитує прес-служба главу Мінагропроду Тараса Кутового.

Крім того, за його словами, в результаті впровадження агро-рекреаційних кластерів в територіальних громадах передбачається створення майже 3,5 тисячі додаткових робочих місць.

Прес-служба також зазначила, що в лютому-квітні 2017 року заплановано проведення ряду регіональних навчально-практичних заходів з метою поширення досвіду проектного підходу розвитку сільських територій на базі пілотних регіонів із залученням представників сусідніх областей спільно з проектом Європейського Союзу “Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні “.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua