Виручка Xiaomi в Індії перевищила $ 1 млрд в 2016 р


Виручка Xiaomi в Індії перевищила $ 1 млрд в 2016 р

Річна виручка Xiaomi Corp. в Індії перевищила $ 1 млрд за все через два роки після продажу першого смартфона на цьому ринку, який демонструє найшвидші темпи зростання в світі.

Як говориться в повідомленні Xiaomi, поставки смартфонів в Індію підскочили в 2016 році майже на 150%, тільки в III кварталі компанія продала 2 млн пристроїв.

Компанія зосередилася на індійському ринку після того, як в Китаї, де вона колись займала перше місце, справи пішли гірше: в 2016 році Xiaomi опустилася на 4-у сходинку за обсягами продажів в КНР.

На тлі стагнації світового ринку смартфонів Індія приваблює все більше великих міжнародних виробників: китайські компанії активно вкладаються в рекламу, Apple має намір розширити свій бізнес, і Samsung Electronics змушена боротися за збереження лідируючої позиції.

Xiaomi збирає понад 75% продаваних в Індії смартфонів на підприємствах в цій же країні, користуючись перевагами державної програми “Make in India”.

Інша китайська компанія Oppo, в даний час є лідером китайського ринку смартфонів, планує інвестувати 1,5 млрд юанів ($ 217 млн) в власний промисловий парк в Індії за 2-3 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Виручка Xiaomi в Індії перевищила $ 1 млрд в 2016 р» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua