Приватбанк призупинив видаткові операції за рахунками і тимчасово призупинив карткові видаткові транзакції корпоративних клієнтів


Приватбанк призупинив видаткові операції за рахунками і тимчасово призупинив карткові видаткові транзакції корпоративних клієнтів

Приватбанк призупинив видаткові операції за рахунками до 9:00 20 грудня і тимчасово призупинив карткові витратні транзитні акції.

Про це йдеться в повідомленні Приватбанку про регламент роботи на понеділок.

“У зв’язку з проведенням процедури націоналізації, інформуємо Вас про регламент роботи банку з операціями корпоративних клієнтів на 19.12.2016: всі видаткові фінансові операції за рахунками, що надійшли в банк, будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.2016; карткові витратні транзакції (по корпоративних картках і ключ до рахунку) також тимчасово не обслуговуються”, – сказано в ньому.

Також банк зазначає, що всі прибуткові операції у вигляді надходжень на картки і рахунки працюють в стандартному режимі.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет Міністрів офіційно підтвердив рішення націоналізувати Приватбанк та призначити головою правління екс-міністра фінансів Олександра Шлапака.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua