544
Мінфін продав валютні облігації на $324 млн
— Фондовий ринок
Міністерство фінансів на щотижневому плановому аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 13 грудня залучило до державного бюджету 443,61 млн грн і $323,89 млн.
Про це йдеться в аналітичному огляді ICU.
Згідно з даними аналітиків, гривневі кошти залучені в результаті розміщення облігацій термінами обігу один рік з прибутковістю 15,3% річних. Валютні кошти залучені в результаті розміщення облігацій в доларах США трьох серій терміном обігу 2 роки з прибутковістю 6,2-6,3% річних.
Згідно з наведеними даними, загальний гривневий еквівалент залучених коштів за курсом Національного банку склав 8,915 млрд грн.
«За підсумками аукціону Мінфін залучив близько половини суми, необхідної для заміщення коштів від Європейського Союзу, а також чітко зафіксував рівні доходностей, що дозволить учасникам ринку адекватно оцінювати перспективи розміщень, запланованих на наступний тиждень», – відзначили аналітики.
За матеріалами: Фінансовий клуб
Поділитися новиною
Також за темою
«Укрзалізниця» запускає додатковий поїзд між Кременчуком та Києвом
424 млн грн доходу: результати онлайн-аукціонів Укрпошти з продажу нерухомості
Чим iPhone 17 відрізняється від iPhone 16
Рейтинг найдорожчих компаній світу
Apple показала новий MagSafe-акумулятор, який продовжує життя iPhone Air
Боротьба з контрабандними iPhone: що пропонує Гетманцев