Тенденції та перспективи розвитку банкінгу: 2016 і 2017


Тенденції та перспективи розвитку банкінгу: 2016 і 2017

Софі Гибо, віце-президент з питань європейської експансії банку Fidor, проаналізувала ключові тренди в сфері банкінгу в 2016 році і спрогнозувала розвиток цього сектора в наступному році.

Раніше CEO банків рідко сприяли інноваціям, вважаючи за краще орієнтуватися на потреби акціонерів більше, ніж на потреби клієнтів. Однак в 2016 році все змінилося: чверть усіх банків в світі придбали Фінтех-компанії, а 60% розглядають можливість співпраці з ними.

Сама ідея обміну банківськими даними викликає тривогу у переважної більшості споживачів з точки зору безпеки та приватності. В результаті API в сфері банкінгу весь цей час залишалося досить обмеженим. Однак в цьому році відкритий банкінг отримав суттєвий стимул у формі Платіжної директиви ЄС (PSD2).

Так серед переваг обміну даними в сфері банкінгу слід зазначити прозорість, конкурентоспроможність і підтримку інновацій, що позитивно позначиться на наданні банківських послуг.

В цьому році фінансові установи активно впроваджують системи біометричної аутентифікації. Безліч паролів стає дедалі складніше запам’ятовувати, тому біометрична аутентифікація – це, без сумніву, майбутнє захисту інформації та даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua