Біржа криптовалют Bitsane запускає підтримку Ethereum


Біржа криптовалют Bitsane запускає підтримку Ethereum

Ірландія — Bitsane інформує про початок торгів у криптовалюті Ethereum. У вівторок були введені в дію торгівельні інструменти ETH/USD, ETH/EUR і ETH/BTC. Депозит та зняття Ether вже доступні в кабінеті користувача Bitsane.

«Незважаючи на те, що ми дуже обережно ставимося до додавання нових криптовалют в нашу систему, Ethereum нам здається дуже перспективним фінансовим інструментом. Не можна ігнорувати постійно зростаючі світові обсяги торгів у Ether. Ми також не можемо залишити без уваги численні прохання наших користувачів про запуск даного напрямку обміну. З цих причин, в середу, 30 листопада 2016 року, нами був проведений запуск торгівлі Ether до долара США, Євро і Bitcoin», — повідомив Аідас Рупсис, відповідальний співробітник BITSANE LTD.

Також повідомляється, що до кінця грудня 2016 року майданчик у рамках промо-акції скасовує всі комісії щодо операцій по всіх валютах. Пропозиція доступна всім бажаючим. Для того, щоб отримати можливість торгувати без комісії до кінця року, необхідно звернутися в службу технічної підтримки сервісу з відповідним проханням.

Нагадуємо, що платформа Bitsane дозволяє користувачам здійснювати торгові операції з інструментами BTC/USD, BTC/EUR, LTC/USD, LTC/EUR, BTC/LTC, ETH/USD, ETH/EUR, ETH/BTC з мінімальними комісіями і максимальною швидкістю виконання. Компанія також збирається розширювати список валютних пар в майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua