Мінфін у грудні хоче позичити на внутрішньому ринку більше валюти, ніж планував


Мінфін у грудні хоче позичити на внутрішньому ринку більше валюти, ніж планував

Міністерство фінансів України відкоректувало графік аукціонів з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на четвертий квартал, збільшивши кількість аукціонів з розміщенням валютних паперів у грудні.

Як повідомляється на сайті міністерства, 13 грудня Мінфін планує розміщення валютних облігацій термінами обігу 17, 18 і 20 місяців, 20 грудня – 22 і 24 місяці. Раніше Мінфін планував провести в грудні лише один аукціон з розміщення валютних облігацій терміном обігу 2 роки – 13 грудня. Також оновлений графік передбачає розміщення гривневих облігацій терміном обігу 3 місяці, у грудні двічі – 6 і 27 грудня.

Крім того, як і раніше, Мінфін має намір щотижня по вівторках до кінця року пропонувати інвесторам гривневі облігації терміном обігу 6, 9 і 12 місяців, а також по черзі – термінами обігу 2 роки, 3 роки і 5 років.

Довідка. Станом на 25 листопада обсяг ОВДП в обігу за сумою основного боргу склав 540,369 млрд грн, при цьому у власності Національного банку України перебувають держпапери на суму 360,646 млрд грн, або 67% їх загального обсягу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua