Ant Financial убезпечить мобільні платежі


Ant Financial убезпечить мобільні платежі

Глобальний лідер в сфері цифрової безпеки V-Key і технологічна компанія, яка надає онлайн і мобільні фінансові рішення, Ant Financial Services Group уклали угоду про співпрацю.

Відповідно до угоди, V-Key надасть Ant Financial програмне забезпечення V-OS, щоб забезпечити безпеку транзакцій на AliExpress – одній з платформ електронної комерції Alibaba Group. V-Key також забезпечить сервіс шифрування і безпечне середовище платежів, які Alipay обробляє на AliExpress. Компанія також займеться управлінням ризиків для кожної транзакції.

V-Key забезпечує надійний захист призначених для користувача даних для своїх партнерів без необхідності використання апаратних засобів захисту, які можуть виявитися менш безпечними. Мобільне рішення компанії працює як для iOS, так і для Android-пристроїв.

Раніше повідомлялося про те, що в Китаї зацікавилися мобільними грошима. Компанія Ant Financial купила частку в таїландському підприємстві, яке займається мобільними грошима. Розмір інвестицій не розголошується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування