Британська компанія Charge представила вантажівку майбутнього


Британська компанія Charge представила вантажівку майбутнього

Британська автомобільна компанія Charge представила своє бачення “майбутнього електричних вантажівок” автономним транспортним засобом, який може бути зібраний за чотири години.

“Ми бачимо сучасні вантажівки абсолютно неприйнятними”, – сказав генеральний директор компанії Денис Свердлов. – “Ми знімаємо всі бар’єри для входу на ринок для електричних транспортних засобів, оцінюючи їх на тому ж рівні, що й традиційні вантажівки”.

Автомобілі побудовані з ультра-легких композитних матеріалів, а також з електронікою і двигунами власної розробки.

Компанія стверджує, що це саме по собі дозволить скоротити експлуатаційні витрати більш ніж на 50%. Свердлов стверджує, що вантажівку буде так легко зібрати, що одна людина зможе зробити це за всього чотири години.

“В галузі, якою рухає ціна і вага, це допоможе змінити складний логістичний сектор,” – сказав він. – “Простота конструкції знаходить своє відображення в простоті збірки”.

Всі вантажівки здатні їздити автономно, без водія із апдейтами маршруту через радіозв’язок, як мобільний телефон.

Charge заявляє, що вантажівка зможе проїхати без підзарядки максимум 500 миль (800 км).

Компанія планує відкрити свій перший завод в 2017 році поблизу її нинішньої штаб-квартири у графстві Оксфордшир, Англія. Свердлов очікує, що вантажівки з’являться на дорозі незабаром після цього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування