WebMoney.UA заявляє про відсутність впливу заборон НБУ на її діяльність


WebMoney.UA заявляє про відсутність впливу заборон НБУ на її діяльність

Система WebMoney.UA заявляє про відсутність впливу заборон Національного банку на її діяльність.

Про це йдеться в заяві компанії.

“Останнім часом в ЗМІ активно поширюється інформація про заборону діяльності в Україні ряду систем електронних грошей, до переліку яких дивним чином потрапила торгова марка “WebMoney”. WebMoney.UA не має ніякого відношення до цих заборон”, – сказано в ньому.
Система пояснює, що вона зареєстрована НБУ як внутрішньодержавна система розрахунків.

“WebMoney.UA ніколи не працювала і не працює з електронними грошима. Правова природа титульних знаків WMU – одиниці обліку грошових прав вимоги власника по відношенню до боржника”, – заявляють в компанії.

WebMoney.UA пояснює, що операції переходу майнових прав з використанням титульних знаків WMU в Україні судова практика трактує однозначно: вони є законними, не потребують будь-яких додаткових погоджень і не є операціями з електронними грошима.

Компанія підкреслила, що її з російською WebMoney об’єднує використання технології під єдиним брендом, власником якої є міжнародна компанія WM Transfer Ltd з головним офісом в Євросоюзі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування