Уряд вирішив відкрити пункт пропуску через держкордон у Київському річпорту


Уряд вирішив відкрити пункт пропуску через держкордон у Київському річпорту

Кабінет Міністрів України на засіданні 5 жовтня прийняв розпорядження про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон у річковому порту “Київ”.

Як повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, прийняття цього документа дозволяє виконати умови низки важливих міжнародних угод і значно полегшує міжнародні річкові перевезення на внутрішніх водних шляхах України.

“Хочу подякувати Оксані Рейтер, з якої ми починали це питання ще в 2015 році під зобов’язання білоруської сторони збільшити транзит Дніпром”, – написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Київський річковий порт має понад 1,5 тис. м вантажних причалів, оснащених сучасними вантажно-розвантажувальними засобами. Також Київський річковий порт оснащений гідротехнічними спорудами, спеціальними пристроями для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, портових господарств, ремонтних майстерень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua