Яка кількість українців заплатить податок на нерухомість


Яка кількість українців заплатить податок на нерухомість

У поточному році податок на нерухоме майно заплатять понад 350 тис. фізичних осіб. Саме такій кількості громадян нараховано податкові зобов’язання по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, повідомив директор департаменту податків та зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк.

За його словами, платники заплатять до бюджету податок майже за 454 тис. об’єктів житлової нерухомості за ставками, визначеними в 2015 році. Громадянам вручено понад 440 тис. податкових повідомлень-рішень про сплату податку.

«Станом на 26 вересня до бюджету вже сплачено 149 млн грн податку на нерухоме майно. Водночас до кінця року ми очікуємо надходження в бюджет понад 250 млн грн податку», – зазначив Павло Дроняк.

У разі незгоди з визначеною в податковому повідомленні сумою податку громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенні цього терміну за несплачений податок вже буде нараховуватися пеня.

Звернутися в податкову інспекцію повинні й ті особи, які проживають на території України, але мають житлову нерухомість на території ВЕЗ «Крим». Вони зобов’язані задекларувати таке майно для визначення загальної бази і отримання пільги по сплаті податку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua