0 800 307 555
0 800 307 555

Податкова заборгованість на 50% сформована держпідприємствами - голова ДФС


Податкова заборгованість на 50% сформована держпідприємствами - голова ДФС

Державна фіскальна служба (ДФС) просить міністерства і відомства провести роботу серед своїх підшефних підприємств для підвищення сплати податків і рентних платежів.

“Понад 50% існуючого боргу – це борги державних підприємств”, – констатував голова ДФС Роман Насіров у вівторок під час засідання уряду.

За його словами, сприяння потрібне в зв’язку з напруженими завданнями зі збору податків, які поставлені перед ДФС.

“У бюджеті цього року були закладені дещо оптимістичні показники рентної плати та щодо видобутку газу і видобутку бурштину, а також ціни на нафту. Загальні ризики були десь на рівні 20 млрд грн, ми їх перекриваємо за рахунок великих надходжень інших податків”, – сказав Р.Насіров.

“До кінця року, особливо по Міністерству енергетики та вугільної промисловості – “Укргазвидобування” і “Укрнафта” – потрібно спільними зусиллями забезпечити повну сплату рентних платежів”, – додав він.

Крім того, глава відомства висловив думку, що контроль витрат і продажів продукції держпідприємств дозволить їм працювати з прибутком.

“Так чи інакше, ці підприємства повинні бути прибутковими… Щоб до кінця року була повна сплата частини чистого прибутку”, – зазначив Р.Насіров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua