Фіскальна служба зібрала 854 млн гривень на розвиток інфраструктури в 4 областях і Києві


Фіскальна служба зібрала 854 млн гривень на розвиток інфраструктури в 4 областях і Києві

Державна фіскальна служба зібрала 854 млн гривень на розвиток інфраструктури в Чернівецькій, Одеській, Львівській і Волинській областях і Києві в січні-серпні поточного року.
Про це йдеться в повідомленні ДФС з посиланням на голову служби Романа Насірова.

“Митниці Волинської, Одеської, Чернівецької, Львівської областей та міста Києва, які беруть участь в “дорожньому експерименті”, за вісім місяців 2016 направили на реконструкцію і ремонт доріг 854 млн гривень”, – повідомив Насіров.

Він нагадав, що з вересня в Україні реалізується експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури зазначених регіонів – 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів направляється до спеціальних фондів відповідних регіональних бюджетів.

“Найбільшу ефективність в цьому році продемонстрували Київська міська, Львівська та Чернівецька митниці – за січень-серпень на ремонт доріг було направлено відповідно 313 млн гривень, 283 млн гривень і 158 млн гривень”, – зазначив голова ДФС.

Всього з початку експерименту в спеціальні фонди на поточний ремонт автомобільних доріг спрямовано 1,4 млрд гривень.

Як повідомлялося раніше, Державна фіскальна служба зібрала 352,4 млрд гривень податків до зведеного бюджету за січень-липень поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua