Канада відмовилася скасовувати візи для українців


Канада відмовилася скасовувати візи для українців

Україна поки що не відповідає критеріям, які Канада висуває до країн, що претендують на безвізовий режим. Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, відповідаючи на петицію щодо введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до Канади.

“Поки Україна не досягла критеріїв, які Канада використовує для оцінки придатності для звільнення від віз. Як наслідок, міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України”, – заявив Маккалум.

За його словами, візова політика Канади “базується на фактах” і не пов’язана з політичними або торговельними угодами. Він підкреслив, що Канада регулярно відстежує різноманітні показники всіх країн, оцінюючи можливість зміни їх візового статусу.

“Якщо попередні висновки позитивні, міністерство може запустити детальний формальний перегляд. Незважаючи на важливість відносин між Канадою та Україною, чиновники уважно стежать за міграційними тенденціями та іншими показниками країни”, – зазначив міністр.

Втім, на його переконання, Канада надає дуже високий рівень сервісу прохачів віз в Україні, тому візовий режим не стане на заваді отриманню вигоди від угоди про вільну торгівлю між країнами.

“З таким рівнем візових послуг міністерство очікує, що українські мандрівники зможуть отримати повну вигоду від угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною”, – повідомив Маккалум.

Він додав, що саме від зусиль України залежить відповідність країни канадським критеріям для скасування віз.

“Хоча міністерство буде співпрацювати з Україною в питаннях міграції, саме Україна відповідальна за досягнення визначених Канадою умов для скасування віз. Тим часом міністерство обіцяє робити все можливе, щоб і надалі підвищувати якість візових послуг, що надаються тисячам українців, які відвідують і займаються підприємницькою діяльністю в Канаді щорічно”, – підсумував чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua