Україна і Греція почали розробку проекту щодо запуску поромної переправи


Україна і Греція почали розробку проекту щодо запуску поромної переправи

Відповідна домовленість була досягнута під час першої технічної наради експертів щодо розвитку співробітництва між Україною та Грецькою Республікою в морській галузі.

Україна і Греція домовилися про початок розробки проекту щодо організації поромної переправи між країнами.

Згідно з повідомленням Адміністрації морських портів України (АМПУ), відповідна домовленість була досягнута під час першої технічної наради експертів щодо розвитку співробітництва між Україною та Грецькою Республікою в морській галузі, що пройшла 13-18 вересня в Греції, на якій Україну представляла делегація експертів Міністерства інфраструктури України. “Зокрема, була досягнута домовленість про взаємну підтримку на рівні міжнародних морських організацій та європейських структур, обмін інформацією, надання допомоги грецькою стороною у реформуванні морського сектору України, зокрема, портової інфраструктури, відповідно до стандартів ЄС, а також початку спільної обробки техніко-економічних аспектів організації поромної переправи між Україною та Грецією”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в АМПУ, за результатами даної зустрічі було підписано спільний протокол, в якому конкретизовані напрями двостороннього співробітництва в морській сфері, а також зафіксовано намір обох сторін створити постійно діючу комісію з морського співробітництва між Україною та Грецією.

Наступну зустріч планується провести в 2017 році в Україні.

13 вересня Україна і Грузія підписали угоду про організацію прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення через морські порти обох країн, що сприятиме активізації та розвитку двосторонніх українсько-грузинських міждержавних зв’язків у транспортній галузі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua