Порошенко закликав американських інвесторів вкладати в Україну


Порошенко закликав американських інвесторів вкладати в Україну

Президент України Петро Порошенко закликав американських інвесторів вкладати свої кошти в Україну.

“Ми здійснюємо кроки для залучення інвесторів, поліпшення бізнес-клімату в країні”, – сказав він на зустрічі з представниками ділових кіл США в понеділок в Нью-Йорку.

Глава Української держави розповів американським бізнесменам про ключові реформи, які здійснені в Україні за останній час. Зокрема, він згадав про судову, правоохоронну реформи, а також про реформу в армії і в сфері боротьби з корупцією.

“Моя місія як президента – боротьба з корупцією. Мій абсолютний пріоритет – допомогти країні позбутися корупційних схем, практики і корупційної культури”, – сказав П.Порошенко.

Він також додав, що було докладено зусиль для макроекономічної стабільності, почалося зростання економіки, здійснюється дерегуляція.

Крім того, зазначив президент, вже є рішення МВФ про виділення Україні чергового траншу, оскільки країна провела відповідні реформи.

“Ми зараз починаємо реалізацію великої програми приватизації”, – сказав П.Порошенко і запросив американський бізнес інвестувати в Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua