0 800 307 555
0 800 307 555

Як змінилася вартість вторинного житла з 2014 року (інфографіка)


Як змінилася вартість вторинного житла з 2014 року (інфографіка)

Зараз в Києві найнижча вартість житла починаючи з 2014 року – 1000 доларів за квадратний метр. А 3-х кімнатну квартиру можна взяти в середньому за 70 тисяч все тих же американських доларів.

Про це порталу Finance.UA повідомив агрегатор оголошень m2bomber.com.

Дані збиралися з 2014 року (за день, за місяць, за рік). Вартість продажу обчислюється тільки з урахуванням цін, зазначених реальними власниками, а при формуванні «середньої ціни» використовується медіана (більшість експертів і математиків погодяться – саме таким способом можна досягти найточніших результатів і показників).

Найдешевші квартири як і раніше залишаються в Святошинському і Деснянському районах (трохи більше 23 тис. грн/м2). Лідером за дорожнечею апартаментів і житла в головному місті України є Печерський район (майже 45 тис. грн/м2) – діловий та історичний центр все ж таки.

Якщо розглядати в цілому ринок нерухомості по всій Україні, то для продавців квартир і будинків результат не дуже приємний – ціни на ринку повільно, але впевнено падають у всіх містах і областях. Крім цього, зростання вартості «квадратів» найближчим часом не очікується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua