Названо головних постачальників кави


Названо головних постачальників кави

Найбільшим експортером кави з України в першому півріччі 2016 р стала компанія Якобз Україна, що випускає продукт під торговою маркою Jacobs. Вона збільшила свою частку в зарубіжних постачаннях країни на 44% – до 75%. На другому місці знаходиться зовнішньоторговельна фірма Мономах, що випускає каву під однойменною торговельною маркою, а на третьому – вендингова компанія Ліберті, яка продає каву під торговими марками Caffe Poli і Nero Aroma.

Про це йдеться в дослідженні компанії Alliance Capital Management.

П’ятірка найбільших експортерів кави виглядає так (в натуральному вираженні):

Якобз Україна (ТМ Jacobs); Зовнішньоторговельна фірма Мономах (ТМ Мономах); Компанія Ліберті (ТМ Caffe Poli і Nero Aroma); Альваро (ТМ Alvaro); Біона-плюс.

Основні поставки кави припали на Грузію (42%) і Молдову (39%). Їх частка зросла, оскільки в першому півріччі минулого року на ці країни припадало 31% і 33% відповідно. На третьому місці Азербайджан, який наростив свою частку в експорті кави в два рази – з 6% в 2015 році, до нинішніх 12%. На інші п’ять країн припали незначні обсяги поставок.

Лідерами по імпорту продукції в першому кварталі були компанії Галка ЛТД і Штраус Україна (входить в концерн Strauss). У натуральному вираженні їх частка в імпорті склала по 14%. На третьому місці з питомою вагою 12% розташувалася компанія Ексімтрейд, що випускає в Київській області кави під торговими марками Jardin і Жокей. Ця компанія істотно поліпшила свій результат у 2016 році, оскільки ще рік тому їй належало лише 4% імпорту кави.

Найбільші країни-імпортери кави: Польща; Нідерланди; Сполучені Штати Америки; Німеччина; Швейцарія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua