НБУ планує заходи з валютної лібералізації


НБУ планує заходи з валютної лібералізації

НБУ планує продовжити граничний термін для розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів з 90 до 120 днів. Про це 28 липня повідомили в НБУ.

“Національний Банк України планує продовжити граничний термін для розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів з 90 днів до 120 днів”, – повідомив регулятор.

Крім того, НБУ змінює умови для здійснення платежів за імпортними контрактами клієнтів.

“Досі банки могли використовувати виключно акредитивну форму розрахунків, якщо сума контракту перевищувала 500 000 доларів США. Тепер така вимога буде поширюватися тільки на контракти вартістю понад 1 млн доларів”, – зазначили в НБУ.

Згідно з даними Нацбанку, в результаті відповідних рішень вітчизняні виробники зможуть активізувати зовнішньоекономічну діяльність, а НБУ, в свою чергу, збереже стабільність на валютному ринку.

Перший етап лібералізації обмежень відбувся у вересні 2015 р. після завершення реструктуризації державного боргу, на тлі зростання міжнародних резервів і фіналізації процесу очищення банківського сектора. Тоді НБУ, зокрема, збільшив обсяг видачі готівки в іноземній валюті та банківських металах з рахунків клієнтів банків з 15 до 20 000 гривень на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредити для населення
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua