Залізничникам обіцяють підняти оклад


Залізничникам обіцяють підняти оклад

Керівник “Укрзалізниці” Войцех Бальчун і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк 22 липня підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає підвищення окладів працівників залізниці.

Головною метою підписаного меморандуму є підвищення з 1 липня цього року тарифних ставок і посадових окладів усьому персоналу ПАТ “Укрзалізниця”.

Зокрема, передбачено підвищення окладів на 25% працівників, діяльність яких безпосередньо пов’язана з наданням послуг з перевезення вантажів і пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури, працівникам апаратів управління: ПАТ “Укрзалізниця”, регіональних та інших філій.

Іншим працівникам оклади планується підвищити до 20%.

Передбачено також, що до 1 жовтня 2016 року розроблено та впроваджено Положення про оплату праці працівників ПАТ “Укрзалізниця”.

“Наслідки цього рішення необхідно буде компенсувати нашою важкою працею з підвищення ефективності. Однак хочемо дати позитивний сигнал всім нашим співробітникам, що ми з великою повагою ставимося до цієї важкої щоденної роботи. Ми не відірвані від життя і усвідомлюємо, в чому полягає праця залізничників. І навіть під час впровадження складних реформ має бути соціальний діалог”, – повідомив Бальчун.

Нагадаємо, на початку червня профспілка залізничників і транспортних будівельників України зажадала від голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Бальчуна підвищити зарплату залізничникам на 20%.

Йшлося про підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 20% з 1 квітня 2016 року. При цьому зазначалося, що збільшення має відбутися для всіх залізничників.

Бальчун тоді заявив, що спершу в “УЗ” буде проведено фінансовий аудит, а вже потім можна буде обговорювати питання підвищення зарплат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua