Банкомати Гавани почали приймати картки MasterCard


Банкомати Гавани почали приймати картки MasterCard

Починаючи з сьогоднішнього дня банкомати столиці Куби, Гавани, прийматимуть до обслуговування карти MasterCard, а також першого американського банку на острові Stonegate Bank і Народного банку Пуерто-Ріко. Про це повідомила заступник голови Центрального банку Куби Ірма Маргарита Мартінес в ході Конференції з міжнародних грошових переказів, яка проходила в кубинській столиці.

У Центробанку Куби стверджують, що незабаром, окрім столиці, послуга поширитися на всю територію Куби, як тільки вирішиться ряд фінансових і юридичних питань. Крім того, в банку стверджують, що мають намір «розширити використання виданих в США карт тих банків, які про це попросять».

Ірма Маргарита Мартінес запевнила, що Центральний банк «готовий до зближення, але багато що залежить від зацікавленості з боку американського співтовариства».

У зв’язку з обмеженнями економічної, фінансової і торгівельної блокади США щодо Гавани, банківські операції між країнами здійснюються через треті сторони. Для здійснення прямих перекладів банківські інститути Куби повинні отримати можливість відкривати рахунки в американських банках, а це поки неможливо через блокаду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua