БПП: Порошенко піде на другий термін


БПП: Порошенко піде на другий термін

Президент Петро Порошенко піде на другий президентський термін. Про це заявив лідер пропрезидентської фракції БПП Ігор Гринів.

“Є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? В моєму розумінні немає ніяких сумнівів… Це страшна і велика відповідальність”, – заявив політик.

При цьому Гринів додав, що для успіху на виборах чинному президенту необхідно домогтися “екстраординарних результатів”: “Скоротився кредит довіри до влади, стало більше претензій до влади, частіше піднімають питання про відповідальність влади – і це вже інші вимоги, ніж ті, які були до Ющенка… Без реальних реформ, без відкритої позиції отримати пам’ятник в державі та увійти до української історії буде досить важко”.

Лідер пропрезидентської фракції також не виключив розіграш “старої карти” проти Порошенка. “Це повернення до старої парадигми Схід – Захід. Повернення до старої парадигми і пошук кандидата від Сходу і кандидата від Заходу – на жаль, це те домашнє завдання, яке ми не допрацювали, країна до кінця не зшита. І спроба й далі грати на цьому, те, що робить Опоблок, наприклад, чітко відчувається. Це навіть не реванш, це спроба грати на старій трубі”.

Згідно із соціологічними дослідженнями, рейтинг підтримки президента Петра Порошенка рекордно обвалився. Так, діяльність президента повністю підтримують лише 2% українців, ще 15% підтримують її частково. Ще 32% скоріше не схвалюють роботу президента, а 43% не схвалюють її категорично.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua