0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко виступив за підвищення зарплат для прокурорів


Порошенко виступив за підвищення зарплат для прокурорів

Президент Петро Порошенко виступив за істотне підвищення зарплат для прокурорів.

Про це він сказав в п’ятницю, представляючи нового генерального прокурора Юрія Луценка особовому складу відомства.

“Я підкреслюю, що проведення реформ, будь-які тести, поліпшення роботи неможливо без рішучого підвищення рівня грошового забезпечення, рівня зарплати прокурорських працівників. Вони не повинні пасти задніх. Рівень зарплат в реформованій прокуратурі повинен бути таким же, як в Антикорупційній прокуратурі, як в антикорупційному бюро. Нітрохи не менші завдання зараз лягають на ваші плечі і нітрохи не меншим має бути довіра і повага по відношенню до вас “, – сказав Порошенко прокурорам.

Президент додав, що конкурси на заміщення вакансій в місцевих прокуратурах не матимуть належного результату, якщо рівень зарплат в органах залишиться на нинішньому рівні.

Нагадаємо, в березні 2016 року Генеральна прокуратура України повідомила про численні звернення до Кабміну з скаргою на низький рівень заробітної плати співробітників прокуратури, особливо в порівнянні з новими органами.

Місячна зарплата рядового прокурора Антикорупційної прокуратури в 2016 році становить 60-70 тис. грн, в той час як у прокурорів регіональних, місцевих прокуратур – 6-8 тис. грн і 5-7 тис. грн відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Опитування
В Контексті Finance.ua