У швейцарському місті Цуг почали приймати платежі за держпослуги в біткоінах


У швейцарському місті Цуг почали приймати платежі за держпослуги в біткоінах

Муніципальна влада міста Цуг в Швейцарії прийняли рішення приймати платежі за стандартні державні послуги в криптовалюта біткоін.

В рамках проекту міська адміністрація буде приймати платежі в біткоіни в обсязі не більше 200 швейцарських франках в еквіваленті за один раз. Спочатку ініціатива буде носити експериментальний характер і триватиме з 1 липня по кінець 2016 року.

В кінці поточного року влада Цуга проаналізує результати експерименту і вирішать, чи має сенс продовжувати його далі, передає портал Swiss Info.

Влада міста стверджує, що хоче послужити прикладом в регіоні, який останнім часом став центром для розвитку Фінтех-стартапів. Зокрема, в Швейцарії зареєстровано близько 15 компаній, що спеціалізуються на технології blockchain, яка і лежить в основі біткоіни.

Мер Цуга Долфі Мюллер заявив, що адміністрація міста готова обмінятися з такими компаніями ідеями щодо використання криптовалюти.

Експерти галузі підкреслюють, що експеримент в Цузі – це перший в світі випадок, коли біткоіни буде прийнятий в якості валюти на державному рівні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua