МВФ вірить, що нові тарифи на газ знизять рівень корупції в Україні


МВФ вірить, що нові тарифи на газ знизять рівень корупції в Україні

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) вітали рішення українського уряду про встановлення єдиної ціни на газ для населення і промисловості на рівні 6 879 гривень за тисячу кубометрів.

“Ми вітаємо рішення уряду збільшити тарифи на газ і тарифи на опалення до рівня окупності, заснованого на паритетності ринку. Доведення тарифів до рівня окупності дозволяє уникнути неналежного цільового і занадто дорогого субсидування”, – йдеться в коментарі представника МВФ.

На думку МВФ, український уряд при цьому нейтралізує зростання тарифів для бідних верств населення за допомогою “краще таргетированної і набагато більш ефективної системи субсидій на оплату комунальних послуг”.

“Нові тарифи також зменшать масштаби корупції та сприятимуть подальшому зменшенню енерговитрат, будуть стимулювати інвестиції внутрішнього виробництва, і таким чином допоможуть досягти енергетичної незалежності”, – переконані в МВФ.

Нагадаємо, згідно з прийнятим 27 квітня рішенням Кабінету міністрів України, починаючи з 1 травня 2016 року в країні буде діяти єдина ціна на газ для населення і промисловості – 6 879 гривень. Уряд також скасував соціальну норму газу 1 200 кубічних метрів в опалювальний період, які до цього коштували 3 600 гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua