Українці зможуть знімати гроші з картки в касі магазину — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці зможуть знімати гроші з картки в касі магазину

Фінтех і Картки
5986
Українці зможуть зняти частину готівки зі своєї картки або внести на неї кошти в момент оплати покупки в касі будь-якого магазину.
Законопроект, що передбачає такі нововведення, буде зареєстрований у Верховній Раді на початку травня.
Про це розповів Андрій Журжій, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, в ході конференції EMA Payments and Innovations Conference.
Законопроект, який був розроблений спільно з Європейською Бізнес Асоціацією, покликаний врегулювати деякі законодавчі перепони, які на сьогоднішній день існують, зазначив пан Журжій.
Ініціатива надасть можливість власнику картки в момент оплати покупки в касі будь-якого торговця зняти частину готівки. Крім того, клієнти отримають можливість поповнити карту також в касі, наприклад, перерахувати на неї решту. Таким чином, українські роздрібні торговці можуть стати точками доступу власників карток до готівкових коштів, і таким чином буде розширена інфраструктура доступу до використання платіжних карт.
«Ми переконані, що повинні максимально скорочувати кількість готівкових розрахунків в Україні, якщо ми хочемо рухатися вперед», – упевнений депутат.
Андрій Журжій також навів приклад Грузії в контексті стимулювання безготівкових розрахунків. У цій країні використовувалася національна лотерея, учасником якої користувач карти автоматично ставав в момент оплати покупки. На думку експерта, подібні програми заохочення можуть використовувати українські ресторани, різні заклади, торговці і т. і.
За матеріалами:
PaySpace Magazine
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас