Інвестиції в фінтех перевищили 19 млрд доларів у 2015 році (дослідження)


Інвестиції в фінтех перевищили 19 млрд доларів у 2015 році (дослідження)

Інвестиції в фінтех-компанії за підсумками минулого року досягли 19,1 млрд доларів США, підрахували експерти з компанії KPMG в своєму щоквартальному звіті Pulse of Fintech.

Більше чверті з таких інвестицій припадало на корпоративних інвесторів – показник коливається від 40% в Азії до 25% у Північній Америці та 12% в Європі. На думку фахівців KPMG, більшість корпорацій і банків поки що бачать в фінтех-компаніях не конкурентів, а можливість швидко і якісно модернізувати свої цифрові послуги.

Найбільшу загрозу для діючих банків можуть становити такі міжнародні компанії, як Google, Apple і Amazon, і регіональні гіганти Alibaba, Tencent і Baidu, бо вони в даний момент прагнуть отримати свою частку фінансового ринку.

Найактивніше інвестори вкладають кошти в платіжні та кредитні компанії. Так, компанія з альтернативного кредитування SoFi змогла залучити рекордні для минулого року інвестиції в розмірі 1 млрд доларів.

Також в 2015 році значно збільшилися інвестиції в компанії, пов’язані з технологією blockchain. Імовірно, інтерес до таких стартапів продовжиться і в 2016-му.

З 2011 року в фінтех-компанії інвестували такі банки, як Barclays, BBVA, Citigroup, Goldman Sachs, JPMorgan Chase, Morgan Stanley, Wells Fargo і Westpac.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua