Volvo планує продати до 2025 року 1 млн електрифікованих авто


Volvo планує продати до 2025 року 1 млн електрифікованих авто

Компанія Volvo оголосила про амбітну мету, яку поставила перед собою на найближче десятиліття. До 2025 року компанія планує продати 1 млн електрифікованих транспортних засобів. Термін «електрифіковані транспортні засоби» охоплює гібридні, що підключаються гібридні і електричні автомобілі.

Volvo планує досягти цієї мети, пропонуючи «принаймні, дві гібридні версії кожної моделі в своєму асортименті». Крім того, компанія планує почати в 2019 році випуск свого першого повністю електричного автомобіля.

«Це обдумана амбітна мета, – заявив президент і виконавчий директор Volvo Cars Хакан Самуельсон (Håkan Samuelsson) – Буде непросто, але Volvo хоче бути на передньому краї цього переходу до електрифікації».

Створення першого електромобіля буде, безсумнівно, значною подією для Volvo. Хоча не менш чудовою є пропозиція шведських автовиробників двох гібридних версій кожної моделі. Деякі автовиробники пропонують гібридну і гібридну, що підключається, версії моделі, але жоден з них не випускає дві гібридні версії кожної моделі автомобіля.

Чи буде підтримана клієнтами націленість компанії по електрифікації, покаже час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua