0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Чіп для безконтактних платежів вбудували в пластир


Чіп для безконтактних платежів вбудували в пластир

Компанія MC10, розробник медичних технологій і продуктів, представив своє нове рішення Wearable Interactive Stamp Platform (WiSP).

Це ультратонка наклейка, що розтягується, на базі неї можна розробляти різні програми для споживачів, у тому числі NFC-платежі.

“В парі зі смартфоном, планшетом або NFC-терміналом платформа WiSP дозволяє здійснювати різні операції: безконтактні платежі, отримання доступу в готельний номер, реєстрація на заходах, інтерактивний досвід в парках розваг, вхід на музичні і спортивні заходи тощо”, — розповіли в компанії. Крім того, платформа WiSP може бути застосована і в медичній практиці для передачі важливої інформації про пацієнта.

Наклейка використовує NFC-технологію, забезпечуючи різні взаємодії між компанією і користувачем такого інноваційного рішення. Платформа може використовуватися для більш глибокої аналітики поведінки і вподобань споживачів. Компанія-розробник планує працювати з третіми особами, щоб створити відповідні програми для споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування