Виручка від 5G-сервісів до 2025 року досягне чверті трильйона доларів США


Виручка від 5G-сервісів до 2025 року досягне чверті трильйона доларів США

Компанія ABI Research зробила прогноз щодо розвитку ринку мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G) на період до середини наступного десятиліття.

Великі телекомунікаційні компанії вже ведуть випробування 5G-обладнання та відповідних сервісів. Демонстрацію можливостей таких мереж учасники ринку планують провести на майбутніх Зимових Олімпійських іграх, які пройдуть в лютому 2018 року в місті Пхенчхан, Республіка Корея.

Передбачається, що перші комерційні 5G-сервіси запрацюють орієнтовно в 2020 році. Для них визначена максимальна пропускна здатність — 20 Гбіт/с. Аналітики ABI Research вважають, що швидкість проникнення таких мереж перевищить темпи розвитку 4G/LTE-інфраструктури.

На думку експертів, до 2025 року загальна виручка від 5G-послуг досягне майже чверті трильйона доларів США — $247 млрд. Ключовими ринками для впровадження технології стануть Північна Америка, Західна Європа, Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Експерти також відзначають, що поява мереж 5G сприятиме розвитку інфраструктури малих базових станцій, які здатні забезпечувати покриття в радіусі 150-200 метрів. Для порівняння: відповідний показник звичайних станцій досягає декількох кілометрів. Крім того, активно будуть застосовуватися «розумні» антени.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua