Кількість українців, які звертаються в польські консульські установи, з 2014 року зросла більш ніж удвічі


Кількість українців, які звертаються в польські консульські установи, з 2014 року зросла більш ніж удвічі

Число відмов Польщі у візах для українців зросло у зв’язку зі збільшенням більш ніж у два рази кількості громадян України, які звертаються в польські консульські установи.

Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

Він зазначив, що проблему з відмовою у візах посольство України постійно піднімає під час контактів з Міністерством закордонних справ або Міністерством внутрішніх справ Польщі.

«Їхнє пояснення базується на тому, що кількість осіб, українських громадян, які звертаються в польські консульські установи в Україні, зросла більш ніж у два рази. А кількість штатних працівників залишилася на тому ж рівні. Вони просто не встигають обробляти наші візові анкети. Потрібно збільшувати бюджет, щоб найняти більше людей, які б працювали в консульських установах. А це, відповідно, вимагає змін у бюджет Міністерства закордонних справ, змін у державний бюджет, а це – голосування в Сеймі. Тому процес не такий простий», – розповів Дещиця.

На його думку, одним з простих виходів з цієї ситуації є запровадження безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом. «Сподіваюся, так і буде», – зазначив посол.

Він вважає, що ЄС у найближчі місяці прийме необхідне політичне рішення. «А технічно це може бути введено з наступного року», – сказав Дещиця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua