Медичні туристи: Експерт розповів, що лікують іноземці в Україні


Медичні туристи: Експерт розповів, що лікують іноземці в Україні

В Україну щороку приїжджає 45-50 тисяч іноземних медичних туристів. Іноземців цікавить штучне запліднення, лікування стовбуровими клітинами, сурогатне материнство, офтальмологія стоматологія.

Про це розповіла президент Української асоціації медичного туризму Віолетта Янішевська.

“Іноземців також цікавить пластична хірургія і реабілітація – оздоровлення в санаторіях і спа-центрах. Є окремі галузі, популярні серед іноземних громадян в Україні. Наприклад, кардіохірургія, лікування ДЦП, аутизму в клініці професора Козявкіна”, – говорить експерт.

У середньому іноземний медичний турист витрачає 2-2,5 тис. доларів.

“Іноді європейцям вдома доводиться по кілька місяців чекати потрібну операцію або навіть МРТ, тому шукають лікування в інших країнах. Україна приваблює меншими цінами, сучасними технологіями і якісним обслуговуванням. Йдеться про приватні медичні заклади”, – коментує Віолетта Янішевська.

Ціни на медичні послуги в Україні на 30-40% менші від європейських. Крім європейців, лікуватися в Україну їдуть з Казахстану, Узбекистану, Азербайджану. Найбільше медичних туристів приймає Київ. Також лікуватися іноземці їдуть у Львів, Харків, Одесу і Дніпропетровськ.

“Останнім часом в Дніпропетровську область іноземці їдуть рідше, тому що сприймають як прифронтову територію. Через політико-економічну ситуацію в минулому році потік іноземних медичних туристів з Європи дещо скоротився”, – зазначає фахівець.

Українці теж останнім часом змінили напрямки медичного туризму. Замість Німеччини, Ізраїлю та Туреччини, які були популярні серед українців раніше, вітчизняні медтуристи частіше вибирають Угорщину, Іспанію та Польщу. Якість обслуговування там не гірша, а ціни нижчі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua