"Артемсіль" в 2016 р збільшить поставки солі в ЄС на 15%, планує відкрити там логістичний центр


"Артемсіль" в 2016 р збільшить поставки солі в ЄС на 15%, планує відкрити там логістичний центр

Державне підприємство “Артемсіль” планує збільшити поставки своєї продукції в країни ЄС на 15% – до 425,3 тис. тонн, а також відкрити логістичні центри в Україні та ЄС.

“Ми плануємо відкрити логістичні центри в Україні та Європі. Це дозволить вирішити проблему доставки вантажів від виробника до споживача в найкоротші терміни, наблизить нашу продукцію до кінцевих споживачів, збільшить прибуток підприємства за рахунок відходу від посередників”, – йдеться в повідомленні на сайті держпідприємства.

Пілотний проект найближчим часом може бути реалізований в Києві. У березні 2016 року фахівці “Артемсолі” оглянули складські та виробничі приміщення для розміщення логістичного центру для перевалки, зберігання та відпуску солі на територіях, прилеглих до портів річки Дунай містах Галаце (Румунія) і Русе (Болгарія).

Наявність представництва на території ЄС дає можливість підприємству брати участь в європейських тендерних процедурах із закупівлі солі.

У 2015 році ДП “Артемсіль” поставило в ЄС 367,8 тис. тонн солі.

ДП “Артемсіль” – одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності ДП “Артемсіль” знаходяться в Соледарі (Донецька обл.). Підприємство експортує продукцію в 22 країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua