Екс-віце-прем'єр Словаччини Міклош попередньо погодився стати міністром фінансів


Екс-віце-прем'єр Словаччини Міклош попередньо погодився стати міністром фінансів

Колишній віце-прем’єр-міністр, екс-міністр економіки і фінансів Словаччини Іван Міклош попередньо погодився стати міністром фінансів.

Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Спочатку я не думав, що можу зайняти цю посаду. Положення зараз особливе, Україна повинна подолати кризу. Також є консенсус, що на цій посаді має бути людина, яка має досвід проведення подібних реформ. Словаччина в цій області є однією з найуспішніших країн , і я був віце-прем’єром і міністром фінансів, коли Словаччина проводила такі реформи “, – сказав Міклош.

Він нагадав, що в 1998 році, коли він прийшов до влади, Словаччина була в схожому становищі з сьогоднішньою Україною.

“Ще одна причина, чому я попередньо погодився прийняти цю пропозицію, це те, що я багато говорив про це з двома своїми друзями – Бальцеровичем (польський економіст-реформатор) і Мікулашем Дзуріндою (колишній прем’єр Словаччини). Вони були в Україні два тижні тому , обидва є радниками Президента Порошенко. Відбулися переговори, і на них прийшли до висновку, що буде корисним, якщо я візьму в цьому участь “, – говорить Міклош.

Він також повідомив, що Бальцерович в даний час веде переговори з Порошенком про більшу ролі в просуванні реформ в Україні, ніж він мав раніше.

Міклош вважає першочерговими цілями на посаді міністра фінансів продовження консолідації публічних фінансів, завершення податкової реформи, реформу податкової і митної служб, проведення фіскальної децентралізації.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Гройсман запропонував колишньому віце-прем’єр-міністру, екс-міністру економіки і фінансів Словаччини Івану Міклошу посаду віце-прем’єра – міністра фінансів в Кабінеті Міністрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua