У Литві вступили в силу заходи щодо посилення безпеки онлайн-платежів


У Литві вступили в силу заходи щодо посилення безпеки онлайн-платежів

З 1 квітня в Литві вступили в силу заходи щодо посилення безпеки платежів – тепер жителям країни не буде достатньо карти кодів для здійснення онлайн-платежів, так як при більшості трансакцій потрібно ввести код, отриманий смс-повідомленням на мобільний.

Зокрема, клієнтам Swedbank такий код необхідний для міжбанківських платежів від 30 євро і внутрішньобанківських від 300 євро. А банк SEB вимагатиме смс-код при всіх платежах, за винятком оплати комунальних послуг.

Послуга отримання смс-коду для клієнтів банків є безкоштовною. Однак далеко не всі жителі Литви оновили свої контактні дані – на початку цього тижня 20% клієнтів Swedbank і 15% клієнтів DNB ще не вказали актуальні номери своїх мобільних телефонів, передають локальні медіа.

З 1 квітня таким людям для поновлення контактів доведеться прийти в відділення – тільки окремі банки збережуть можливість інформування по телефону.

При цьому в литовських банках підкреслили, що не будуть дзвонити клієнтам самостійно, щоб дізнатися їх контакти, тому всі потенційні подібні дзвінки є шахрайством.

Альтернативою смс-коду також може стати електронний підпис або генератор кодів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua