Євро показав найгірші результати серед валют світу за минулий місяць


Євро показав найгірші результати серед валют світу за минулий місяць

Курс євро в четвер продовжує зниження в парі з доларом США та іншими світовими валютами, за минулий місяць – з 10 лютого – він показав найгірші результати в світі, оскільки трейдери готуються до подальшого пом’якшення грошово-кредитної політики Європейського центрального банку (ЄЦБ).

Євро на 7:50 за Києвом 10 березня коштував $ 1,0978 в порівнянні з $ 1,0999 на закриття попередньої сесії в Нью-Йорку.

З 10 лютого євро подешевшав до долара майже на 3%.

“Немає надмірних очікувань щодо дій ЄЦБ, – говорить глава валютного департаменту Credit Agricole в Токіо Юдзі Саїто. – ЄЦБ, швидше за все, залишить собі простір для маневру з точки зору покупки активів і подальшого зниження ставки в негативному діапазоні, щоб уникнути враження, що він повністю завершив пом’якшення”.

На думку економістів, на засіданні 10 березня ЄЦБ знизить процентну ставку по депозитах, що вже знаходиться нижче нуля, а також збільшить обсяги програми викупу активів, запущеної в березні 2015 року.

Трейдери вже повністю врахували в котируваннях ф’ючерсів на відсоткові ставки ЄЦБ зниження ставки по депозитах як мінімум на 10 базисних пунктів (б.п.) – до мінус 0,3%. При цьому ймовірність зниження ставки відразу на 20 б.п. оцінюється в 92%, на 30 б.п. – в 8%.

Також у четвер будуть оприлюднені оновлені макроекономічні прогнози ЄЦБ.

Курс долара до японської нацвалюти підвищився до 113,76 ієни/$1 проти 113,35 ієни/$1 напередодні. Євро в парі з ієною подорожчав до 124,89 ієни в порівнянні з 124,67 у середу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування