Українські заробітчани за рік скоротили офіційні перекази з-за кордону в півтора рази


Українські заробітчани за рік скоротили офіційні перекази з-за кордону в півтора рази

Обсяг надходжень грошових коштів в Україну з-за кордону з використанням систем переказу коштів, створених резидентами і нерезидентами, в 2015 році склав 2,526 млрд дол. США (в еквіваленті), що нижче на 34,9% показника за 2014 рік, повідомляється на сайті національного банку України.

«Україна залишається країною-реципієнтом транскордонних переказів. Протягом 2015 сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу коштів, створених нерезидентами, в шість разів перевищує суму коштів, відправлених за її межі », – йдеться в повідомленні.

Згідно з наведеними даними, в 2015 році громадяни перевели за межі України 431 млн дол. США в еквіваленті. Обсяг переказів в межах України склав 75,466 млрд грн.

Також повідомляється, що в 2015 році на території України здійснювали діяльність 47 систем переказу коштів, в тому числі 28 створених резидентами і 19 – нерезидентами.

Нагадаємо, в 2014 році обсяг переказів в Україну з-за кордону з використанням систем переказу склав 3,885 млрд дол. США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування