Sony патентує контролери-рукавички для шолома віртуальної реальності


Sony патентує контролери-рукавички для шолома віртуальної реальності

Компанія Sony розробляє спеціальні контролери, що носяться, і які можуть використовуватися разом з пристроями віртуальної реальності. Про це говорять відповідні патенти, виявлені мережевими джерелами.

Нагадаємо, що Sony створила шолом віртуальної реальності PlayStation VR. Цей гаджет оснащений екраном OLED з діагоналлю 5,7 дюйма і роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів. Дисплей забезпечує збільшене поле огляду без ефекту розмиття при поворотах голови.

Ігри для PlayStation VR можуть працювати з частотою оновлення 120 кадрів в секунду. У поєднанні з високою продуктивністю приставки PlayStation 4 це забезпечить чудову якість зображення. До речі, для роботи шолома буде потрібно додатковий процесорний блок. Цей зовнішній модуль буде виконувати «основну частину важкого навантаження», тобто візьме на себе обробку візуального контенту і супутнього аудіо.
Що стосується патентування контролерів, то вони виконані у вигляді рукавичок. Такі маніпулятори зможуть відстежувати рухи рук, що дозволить взаємодіяти з об’єктами у віртуальному середовищі. Крім того, йдеться про наявність датчиків тиску, які зможуть розпізнавати дотики до різних поверхонь.
Про можливі терміни появи описаних контролерів на ринку, на жаль, нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua